Різдвяний дарунок

”Христос народився! – Славімо його!”. Ці слова лунають зараз у всіх домівках щирих, добрих і наповнених вірою людей. Бо саме віруюче серце здатне йти на самопожертву заради ближнього, творити добро та вірити у велич Христа!
Свято Різдва приходить до людей морозяної ночі, у годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Повсюди на землі хоча б ненадовго запановує мир, а серця сповнюються доброю волею. Свято Різдва відзначається християнами, насамперед, справами добродійності.
За ініціативи директора Чортківського державного медичного коледжу канд. мед. наук Білика Любомира Степановича студенти спеціальності “Сестринська справа” ( IV курс ) вкотре поєднують урочистість святкування народження Богодитяти з добрими справами. Майбутні медичні сестри завітали до “Карітасу”, щоби звеселити різдвяною колядою наших земляків, які перебувають на заслуженому відпочинку, та пригостили їх власноруч випеченими солодощами. Студенти душевно колядували у супроводі гри на акордеоні викладача Оголя С. Б. Дуже зворушливою була ця зустріч, бо в “Карітасі” мешкають справжні патріоти, які боролися за волю України колись і вболівають за її долю тепер, яким дорогі звичаї й традиції українського народу.
В силу життєвих обставин ці люди позбавлені турботи і опіки з боку рідних, і тому зустріч зі студентами, які щиро цікавилися життям бабусь та дідусів, була душевною і теплою.
Вперше колядували студенти і в новому, просторому, затишному «Домі милосердя». Спільна коляда вселила всім надію, що новонароджений Ісусик зміцнить любов’ю і вірою наші серця і подарує краще майбутнє усім українцям.

Залишити відповідь