Перемоги там, де є щоденна праця і бажання нових висот!

27 лютого на базі Кременецького медичного училища ім. А.Річинського проходив ІІ (обласний) етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Тернопільської області, де за перемогу боролися кращі з-поміж кращих.
Приємно відзначити, що студентка ІІ курсу спеціальності «Фармація» Чортківського державного медичного коледжу Ірина Новосільська здобула перемогу. Відрадно, що майбутні медики щороку гідно представляють наш навчальний заклад на мовно-літературних конкурсах та олімпіадах, адже неодноразово ставали переможцями півфінального та фінального етапів.
Формування національної інтелігенції, сприяння збагаченню інтелектуального генофонду нації, виховання її духовної еліти на одному рівні з підготовкою висококваліфікованих фахівців – мета щоденної праці колективу нашого закладу. Директор Чортківського державного медичного коледжу, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук Любомир Степанович Білик переконаний, що від того, як виховаємо молодь, як навчимо, який дамо поштовх до життя, розвитку таланту, залежить наше майбутнє. Безперечно, ми щиро радіємо успіхам наших студентів, бо саме успіхи додають впевненості у завтрашньому дні і є запорукою майбуття України. Викладач української мови та літератури Олександра Ігорівна Петрушенко, з якою Ірина йшла до перемоги, стверджує, що там, де є щоденна праця і бажання нових висот, неодмінно буде результат.
Віримо, що студентка Чортківського державного медичного коледжу гідно представить наш заклад та ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Тернопільської області в Кривому Розі, де з 28 по 30 березня триватиме ІІІ (підсумковий) етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади. Бажаємо Ірині Новосільській перемоги в фінальному етапі олімпіади!

Залишити відповідь