«Рак-вирок чи діагноз?»

21 березня у стінах Чортківського державного медичного коледжу відбулося ток-шоу на тему: «Рак-вирок чи діагноз?» організаторами якого були викладачі клінічних дисциплін Гонтар В.О. та Лесейко О.Б.

Основними питаннями, що розглядалися в процесі заходу, були: « Чи варто повідомляти людей про їх онкологічний діагноз?» та питання благодійності.

До обговорення проблеми були залучені студенти 3-го, 4-го курсів та викладачі коледжу. В якості експертів  були запрошені Гончовська М.М. – юрист – консультант ЧДМК,психолог коледжу Пилипчук В.М, отець Маріан Лемчук і людина, яку особисто торкнулося ця проблема, старша медична сестра Марина Фарбота.

Щодо відповіді на питання чи повідомляти про онкодіагноз чи ні, у кожної людини є своя думка і зазвичай ці думки різні. За результатами голосування  більшості аудиторії переважала думка, що діагноз повідомляти потрібно!

В Україні онкологічні захворювання займають перше місце, ми рідко про це говоримо, але усі це знаємо. І не потрібно боятися про це згадувати, адже є достатньо небайдужих, щоб врятувати твоє життя!