Майстер-клас із писанкарства

2 квітня в Чортківському державному медичному коледжі народна  майстриня Ірина Вербіцька  провела майстер-клас  із писанкарства. Навчання мистецтву розпису  писанок щорічно відбувається за сприяння директора Любомира Степановича Білика та організовується напередодні Великодніх свят.

Студенти   ознайомилися з особливостями найдавнішого виду розпису, дізналися про зміст закодованих символів та змогли практично закріпити здобуті знання, розписавши власноруч писанки. Кожен учасник майстер-класу отримав власне творіння-писанку ,зі щирою вірою, що вона принесе взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів, здоров’я і благополуччя.

Мудрі представники старшого покоління кажуть: «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки». І всі учасники переконалися в цьому, коли на останньому етапі майстер-класу почали знімати віск, і під вогнем свічок розквітли різнобарвні орнаменти на їхніх писанках.

«Ab ovo» («все починається з яйця») – глибокодумно говорили стародавні римляни. «Христос воскрес!»  – казали  наші предки. «Христос воскрес – воскресне Україна!» – з надією промовляємо ми і сьогодні.