Екскурсія легендарним містом Лева

2-3 травня 2018 року відбулась екскурсія для студентів  Чортківського державного медичного коледжу до одного з найкрасивіших і найзагадковіших міст Європи – Львова.

Місто Львів як економічний і культурний центр Західної України, засноване в середині XIII ст. Князем Данилом Галицьким на честь сина Лева. Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО та у 2009 році йому надано звання Культурної столиці нашої держави.

Під час цієї пішої прогулянки по мальовничих вулицях  міста студенти побачили культові споруди центру середньовічного Львова, Ратушу, пам’ятник Адаму Міцкевичу, пам’ятник Тарасу Шевченко, оперний театр, який є одним з найголовніших прикрас міста.

Під час екскурсії студенти відвідали відомі музеї: шоколаду і кави. Піднявшись на Ратушу студенти мали змогу з висоти пташиного польоту оглянути панораму старовинного міста Лева та побачити перший годинник, який з’явився у місті в кінці ХV ст.

 

З цієї подорожі «юні туристи» привезли безліч позитивних емоцій, гарний настрій, численні фотографії  і, звичайно, знамениті львівську каву та шоколад.