До зустрічі, “Зорепаде”!

Ось і добігли останні дні відпочинку студентів Чортківського державного медичного коледжу у таборі «Зорепад», який знаходиться у мальовничому куточку Тернопілля – с. Більче-Золоте Борщівського району.

Понад 300 студентів коледжу, серед яких діти- сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами, діти воїнів АТО та внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій  свій літній відпочинок  згадують «як найкраще літо свого життя». До послуг студентів були підготовлені кімнати, басейн, прогулянки на човнах , катамаранах, екскурсії та зоотерапія. Керівники заїздів дуже вдало спланували та організували низку розважальних програм на будь-який смак: «Вечір знайомств», «Караоке», «Свято козацького гарту»,  «Українське весілля» ,«Ліга сміху». Цікавим та насиченим було літнє дозвілля.

Незабутні враження будуть супроводжувати їх протягом наступного навчального року. Усе це свідчить про те, що нам слід відроджувати традиції літнього табірного відпочинку на природі. Адже ніщо так не сприяє вихованню та формуванню цілісної особистості в молодих людях, як суспільно корисна праця, командний спорт, звичаї та фольклор рідного краю. Завдяки турботі директора нашого коледжу канд. мед. наук, Заслуженого лікаря України  Любомира Степановича Білика студенти і працівники медичного коледжу мають можливість з користю та приємністю провести літній відпочинок на спортивно-оздоровчій базі.