Віце-президент СФУЛТу у Чорткові

З 20 по 22 вересня  у Тернополі проходив ХVІІ конгрес  Світової  Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ), а 24 вересня з винятковою місією  на запрошення директора  канд.мед.наук  Любомира Білика до  коледжу  завітала віце-президент  Федерації п. Роксоляна Горбова (США) .  Поважна гостя  ознайомила присутніх  на зустрічі викладачів та студентів з місією організації в Україні. Зокрема, йшлося про об’єднання та співпрацю медиків  з метою плекати українську медицину та надавати допомогу для розвитку ефективної  якісної медичної допомоги. Особливо у час здійснення в Україні  медичної реформи.

Зустріч проходила в дружній, зацікавленій атмосфері.  Директор коледжу Л.С. Білик ознайомив гостю з матеріально-технічною базою навчального закладу. Пані віце-президент відзначила  високий науковий, освітній та технічний рівень коледжу.  Сторони обговорили і виробили стратегію тісної співпраці на найближчу перспективу.

Довідка. СФУЛТ — створена для сприяння охороні і зміцненню здоров’я народу України, розвиток вітчизняної науки, участь у вирішенні медичних проблем, сприяння професійному зросту медичних працівників, їх правовому та соціальному захисту.

СФУЛТ є ініціатором проекту «Сітка лікарів», основним завданням  якої  є розвиток міжнародних зв’язків українських лікарень та покращення надання медичної допомоги в сільській місцевості. СФУЛТ бере активну участь у розвитку телемедицини в Україні.

Крайові організації СФУЛТ існують в Австралії, Австрії, Болгарії, Великій Британії, Німеччині, Польщі, Росії, Словаччині, США, Канаді, Україні, Франції, Чехії. На конгресах СФУЛТ обговорюються питання організації медичної допомоги, медичної освіти; лікарі різних країн діляться знаннями й досвідом про нові методи діагностики та лікування в різних галузях медицини.