Інформативно-просвітницька година «Покрова Пресвятої Богородиці – оберіг народу України»

16 жовтня 2018 р. у Чортківському державному медичному коледжі з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці,  дня українського козацтва, дня створення УПА та дня Захисника України було проведено інформативно-просвітницьку годину на тему: «Покрова Пресвятої Богородиці – оберіг народу України», яку підготували студенти спец. «Лікувальна справа» 313 і  «Сестринська справа» 132 груп, (куратори – Сенюк Л. В., Козак Х. І.)
Під час виховного заходу студенти ознайомилися з особливістю свята Покрови Пресвятої Богородиці, збагатили свої знання про козацькі звитяги,   про героїчні подвиги повстанців УПА проти окупантів, про місце та роль ОУН-УПА у визвольних змаганнях. Згадали героїв небесної сотні і героїв АТО зокрема наших земляків: Р.Ілляшенка, Р.Рущака, Д.Громового, Р.Коцюка, І.Сторчака, І.Штуника. Молитвою до Пресвятої Богородиці присутні вшанували пам’ять загиблих героїв нашої держави.
Мета проведення заходу була спрямована на виховання  поваги до захисників української землі, до історичного минулого своєї держави, формування почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.