З турботою та любов’ю до дитини

Студенти коледжу охоче беруть участь у різноманітних  благодійних акціях. Усі їхні ідеї мають підтримку і сприяння  директора коледжу, кандидата медичних наук, Заслуженого лікаря України  Білика Любомира Степановича. Цьогоріч вони допомогли  онкохворим дітям  з Національного Інституту Раку.
Підготовка була тривалою. Студенти підійшли до справи професійно, з любов’ю та милосердям. Кілька тижнів вони власноруч виготовляли різноманітні святкові сувеніри, прикраси, браслети, писали вітальні листівки, готували солодощі, збирали іграшки та книжки. Крім цього, студентами були зібрані кошти, на які було закуплено необхідні засоби медичного призначення: тонометри автоматичні та механічні, шприци, катетери внутрішньовенні та  пеленки для немовлят.
20 грудня студенти випускного курсу Сергій Добощук, Василь Бойко разом з викладачем педіатрії Покрищук О.Б.   коледжним транспортом вирушили з подвір’я медичного коледжу до столиці. У Національному Інституті Раку їх радо зустріли завідувач відділення дитячої онкологі Павлик С.В. , колишній  випускник  нашого коледжу,   медичний персонал та пацієнти.  Дарунки від святого Миколая дійшли до адресатів.

Головний лікар клініки, колектив відділення дитячої онкології,  завідувач відділення  висловили щиру вдячність та особисту подяку директору коледжу Білику Любомирові Степановичу за надану допомогу, а також за високий рівень знань та професійних навиків наших випускників, які нині працюють в Національному Інституті Раку.