Різдвяний дарунок

”Христос народився! – Славімо Його!”. Ці слова лунають зараз у всіх домівках щирих, добрих, наповнених вірою людей. Бо саме віруюче серце здатне йти на самопожертву заради ближнього, творити добро та вірити у велич Христа. Свято Різдва відзначається християнами, насамперед, справами добродійності.
Студенти спеціальності “Сестринська справа” ( IV курс ) традиційно поєднують урочистість святкування народження Богодитяти з добрими справами. Майбутні медичні сестри завітали до “Карітасу”, щоби звеселити різдвяною колядою наших земляків, які перебувають на заслуженому відпочинку та пригостили їх власноруч випеченими солодощами. Студенти душевно колядували у супроводі гри на акордеоні викладача Оголя С. Б. та скрипки студентки Юлії Сов’як. Дуже зворушливою була ця зустріч,  бо в “Карітасі” мешкають справжні патріоти, які боролися за волю України  і вболівають за її долю тепер, яким дорогі звичаї й традиції українського народу.
В силу життєвих обставин ці люди позбавлені турботи і опіки з боку рідних, а тому зустріч зі студентами, які щиро цікавилися життям бабусь та дідусів, була душевною і теплою.
Колядували студенти і в «Домі милосердя». Спільна коляда вселила всім надію, що новонароджений Ісусик зміцнить любов’ю і вірою наші серця і подарує краще майбутнє усім українцям.