Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальності «Фармація» заочної форми навчання

28 лютого 2019 р. дипломи Чортківського державного медичного коледжу отримали півсотні випускників спеціальності «Фармація» ( заочна форма навчання.)
У переважній більшості випускники, що отримали цього дня з рук директора коледжу Заслуженого лікаря України,кандидата медичних наук, Л.С.Білика жаданий диплом, — це люди, що зуміли продуктивно поєднати навчання, роботу та родину. Більшість випускників мають досвід практичної роботи, а вибір навчання у коледжі був зроблений свідомо, як прагнення побудувати успішну кар’єру та здобути якісні фахові знання.
У вітальному слові Любомир Степанович відзначив,що фармацевтичний працівник поряд з лікарем є повноправним учасником лікувального процесу, він допомагає людям, а це — найвища місія.
Випускників привітали викладачі, зі щирими словами вдячності до присутніх звернулася випускниця Людмила Райтаровська (за першим фахом вчителька української мови та літератури), яка висловила сподівання, що кожен з повагою й гідністю нестиме через професійне життя звання випускника Чортківського державного медичного коледжу.