Вітаємо з перемогою!

Студентка Чортківського державного медичного коледжу Нич Тамара посіла І місце в ІІ (обласному) етапі ІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області, яка відбулася  28  лютого 2019 року на базі Бучацького коледжу Подільського ДАТУ, де за перемогу боролися 17  учасників.
Результат Тамари  – це  свідчення того, що  наполеглива праця колективу Чортківського державного медичного коледжу є запорукою успіху наших студентів, бо ми постійно працюємо не лише в напрямку підготовки висококваліфікованих  медичних працівників, а й формуємо в молодого покоління активну життєву та громадянську позицію, прагнення до вивчення рідної мови. Адже в медицині слово має не меншу вагу, ніж лікарські засоби. Ще  Авіценна стверджував: «Три знаряддя є у лікаря: слово, рослина і ніж».
Щиро вітаємо Тамару і її викладача-словесника Гуменюк Г.Н. з успіхом та бажаємо їм перемоги в ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнської  олімпіади з української мови, яка проходитиме у Вінницькому технічному коледжі.