#TrashTag Challenge «Прибираємо місто і садимо дерева у Чорткові – разом»

Колектив та студенти Чортківського державного медичного коледжу на чолі з директором – Любомиром Степановичем Біликом 21.03.2019р. прийняли #TrashTag Challenge «Прибираємо місто і садимо дерева у Чорткові – разом» від колективу Чортківської міської ради та комунальних підприємств міста.
Понад сто студентів та викладачів Чортківського державного медичного коледжу реалізували #TrashTag Challenge прибравши частину території міського парку культури та відпочинку ім. І.Франка.
Сміття та забруднення не мають кордонів. Коли щось добре діється в якомусь окремому закутку країни, буде користь для усієї держави в цілому. Але найважливіше – не стільки саме прибирання, як зміна відношення людей до рідного куточка. Студенти вчаться щоденно дбати про своє довкілля, вчаться відповідати за місце, де народилися, живуть і навчаються.  Але перш за все пам’ятаємо: всі рішення, які приймає кожен з нас, мають вплив на довкілля!
Чортківський державний медичний коледж передає #TrashTag Challenge «Прибираємо місто і садимо дерева у Чорткові – разом» колективу Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О. Барвінського.