Година спілкування “Де ховається щастя?”

Що таке щастя? Кожен з нас хоча б раз у житті задавав собі це питання, намагався визначити для себе категорію «щастя». І для кожного щастя – це щось своє, щось, що ти відчуваєш постійно, а нестачу цього відчуваєш особливо різко і боляче. Студенти 132 групи спеціалізації «Сестринська справа» намагалися розкрити дане поняття, дискутуючи на тему «Де ховається щастя?».
Знайти свій «ікігаї» студентам першого року навчання  допомагали студенти-другокурсники: Н. Петрушка, С. Дишкант, О. Орищак, О. Прус,     Д. Іскра та  бібліотекар Попіль Л. Б.
А наскільки щасливими почуваються студенти? З метою дослідження даного явища соціальний педагог В. М. Пилипчук провів діагностичне дослідження, вибірку якого становило 253 студенти 1-3 курсів коледжу. Аналізуючи результати діагностичного дослідження ми отримали такі фактичні дані: 29% рецепієнтів вважають себе оптимально щасливими,  радощів у їхньому житті набагато більше, ніж смутку. Вони мужні, холоднокровні, у них тверезий склад розуму та легкий характер.
Для 53% оптантів щастя й нещастя виражається відомою формулою „50х50”.
18% респондентів, які звикли дивитись на все крізь чорні окуляри, для початку поскоріш порадили «змінити окуляри».