ПЕРЕМОГИ ТАМ, ДЕ Є РУХ УПЕРЕД

Студентка  Чортківського державного медичного коледжу Ірина Новосільська посіла ІІІ місце в підсумковому етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, де за перемогу боролися 927 учасників з усіх областей України та міста Києва.
Талант і здібності Ірини, помножений на щоденну старанну працю, дав свої плоди. Усвідомлюючи те, що під лежачий камінь вода не тече, вона разом з викладачем української мови та літератури Олександрою Ігорівною Петрушенко опрацьовувала ті пласти української мови, на які ми не завжди звертаємо належну увагу. Осягнення глибин рідної мови дало свої результати, які втілилися в заслужені нагороди. Зокрема, минулоріч Ірина посіла І місце в обласній олімпіаді з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області.
Успіх наших студентів є свідченням того,  що колектив коледжу успішно працює над формуванням не тільки професійно грамотних медичних і фармацевтичних працівників, але і над активною життєвою та громадянською позицією студентів, розуміє необхідність зберегти національну самобутність шляхом вивчення рідної мови. Директор Чортківського державного медичного коледжу Любомир Степанович Білик, який сам добре володіє рідним словом, переконаний у тому, що знати мову повинен не тільки дипломований  філолог, а й кожен майбутній спеціаліст у будь-якій галузі, тим паче медичній, де слово лікує нарівні з ліками.
А Ірині Новосільській бажаємо, щоб іскра творчості в її душі не згасала, бо тільки рух уперед може принести успіх та дасть змогу зібрати в майбутньому щедрий урожай добрих справ на благо української нації.