Засідання обласного методоб’єднання завідувачів відділень закладів вищої освіти І-ІІ р.а.

У Чортківському державному коледжі відбулося засідання обласного методоб’єднання завідувачів відділень закладів вищої освіти І-ІІ р.а. на тему: «Традиції та інновації в плануванні й організації освітнього процесу»,  у ході якого обговорювалися  питання пошуку ефективних методів управління, викладання та навчання. Своїм досвідом роботи з колегами  ділилися педагоги коледжу.  Заступник директора з навчальної роботи Мирончук І.А. розповіла про динаміку розвитку навчального закладу в умовах постійних змін. Методист Петрушенко О.І. ознайомила присутніх із роботою  в коледжі системи дистанційної освіти Moodle для організації навчального процесу. Завідувач  відділення спеціалізації «Сестринська справа» Бучко П.І. говорив про використання елементів дуальної освіти в роботі зі студентами випускних курсів.  Орленко А.Л.,  завідувач  відділення спеціалізації «Лікувальна справа», провів тренінг з використання медіапростору в роботі зі студентами, зокрема ознайомив  з роботою мобільних додатків Plickers та Kahoot! Швець І.Є., завідувач відділення спеціалізації «Фармація», доповідала  про стратегію роботи завідувача відділення від традицій до інновацій. Кухарчук Н.В., завідувач відділення спеціалізацій «Акушерська справа» та «Стоматологія ортопедична» розкривала тему тайм-менеджменту та перфекціонізму в роботі завідувача відділення.
У рамках заходу для гостей   викладачі  Кухарчук Н.В., Орленко А.Л., Сухінський Р.К.  провели майстер-клас з надання невідкладної допомоги, оскільки базовими навиками допомоги людині в критичному стані повинен володіти кожен.
Мистецькі колективи коледжу порадували гостей своїми виступами,  створивши позитивну атмосферу на весь день. Таким чином гості не лише працювали, а й відпочили від щоденної рутинної праці.