Блискуча перемога!

Студентка Чортківського державного медичного коледжу Тамара Нич  посіла ІІ місце в ІІІ (фінальному) етапі ІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. До речі, Тернопільська область уперше серед переможців заключного етапу. Дівчина підтвердила, що вона не просто найкраща в області, а й в Україні.
Олімпіада  відбулася  15-18 травня 2019 року в мальовничій Вінниці, куди з’їхалися  призери обласних олімпіад з української мови з 25 областей усієї України.  Відрадно, що Тернопільщину представляла студентка Чортківського державного медичного коледжу. Результат Тамари – це свідчення того, що наполеглива праця колективу Чортківського державного медичного коледжу є запорукою успіху наших студентів, бо ми постійно працюємо не лише в напрямку підготовки висококваліфікованих медичних працівників, а й формуємо в молодого покоління активну громадянську позицію, прагнення до вивчення рідної мови. Адже в медицині слово має не меншу вагу, ніж лікарські засоби. За досягненням наших студентів стоїть клопітка, щоденна праця викладачів коледжу, який очолює знана і шанована в Україні людина, талановитий керівник, заслужений лікар України, кандидат медичних наук Любомир Степанович Білик. Керівник закладу поціновує юні таланти, спонукає їх до підкорення нових вершин.
Щиро вітаємо Тамару і її викладача-словесника Гуменюк Г.Н. з успіхом та бажаємо їм невтомного ентузіазму, невичерпної енергії!