Хто хоче щось зробити добре – починає завчасно!

17 травня в Чортківському державному медичному коледжі відбулася робоча зустріч з делегацією Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Луганської області. Метою зустрічі стало обговорення перспектив співпраці щодо оздоровлення дітей з Попасної у спортивно-оздоровчому таборі коледжу «Зорепад» (с.Більче Золоте Борщівського р-ну), що знаходиться у мальовничій місцині на березі р.Серет.

Навчальний заклад уже неодноразово гостинно приймав  у «Зорепаді» діток з тимчасово окупованих територій і має досвід такої співпраці. Олена Кострова та Наталія Павличенко –  спеціалісти відділу охорони здоров’я та відділу культури Попаснянської РДА ознайомились з навчальним закладом та умовами літнього оздоровчого табору і  висловили  подяку директорові коледжу Л.С. Білику за готовність прийти на допомогу. Гості щиро захоплювались створеними в навчальному закладі умовами для освіти та розвитку молодих людей.

В робочій зустрічі взяв участь начальник Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку полковник Іван Бугай, який організував цю важливу для сторін зустріч.