Багодійний ярмарок

28-29 травня в Чортківському державному медичному коледжі,  напередодні Дня захисту дітей,   пройшов благодійний ярмарок.

В даній акції участь брали студенти-першокурсники усіх спеціальностей. Майбутні фельдшера, медсестри, фармацевти, акушерки та зубні техніки цікаво і креативно представили свої вироби. Найбільшим попитом користувалась випічка. Від різноманіття печива,тістечок, булочок, кексів…., приготовлених власноруч, розбігалися очі.

Покупці не тільки насолоджувалися смачними виробами, а й отримували заряд позитивних емоцій, гарний настрій.

Найважливіше те, що ця акція мала місію доброчинності. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – головні риси майбутніх медиків. Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги.

Зібрані кошти будуть передані Дому милосердя, який організовує благодійний концерт «Торкнись душею милосердя», що відбудеться 30 травня 2019 року  о 16. год. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і чистим серцем.