Торкнись душею милосердя

Студенти, викладачі і всі працівники Чортківського державного медичного коледжу, очолювані директором Біликом Любомиром Степановичем, завжди радо приєднуються до доброчинних справ та благодійних акцій.  Вміння співчувати і розуміти чужу біду прищеплюється щоденно. Директор коледжу власним прикладом навчає молодь милосердю, доброті і турботі до ближніх.

Остання акція – «Торкнись душею милосердя» дала можливість передати зібрані кошти у розмірі 8000 грн., які виручили протягом проведення в коледжі дводенної ярмарки, на допомогу дітям Дому милосердя!!! За доброчинну підтримку дітей з особливими потребами Любомиру Степановичу та колективу коледжу щиру подяку висловило Правління БО «Дім милосердя».

Чужих дітей не буває. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Багаточисельна наша присутність і чудова пісня у виконанні Кицканюк Світлани скрасили цей вечір.

Відвідуючи такі благодійні концерти, спілкуючись з   дітками, поринаєш в особливу атмосферу щирості й тепла.

Сьогодні й кожного наступного дня просимо всіх дорослих зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді діти  виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого міста.