Літо – пора відпочинку, пора яскравих вражень, пригод і пора творчості.

Завершила роботу друга таборова зміна у спортивно-оздоровчій базі Чортківського державного медичного коледжу «Зорепад».

Яскравими і цікавими були ці 10 днів у таборі. Керівники заїзду дуже вдало спланували та організували низку розважальних програм на будь-який смак: «Вечір знайомств», «Караоке», «Парубки проти дівчат», «Ліга сміху».

Під час змагань  студенти показали свій спортивний дух: боролися у командній естафеті,  перетягували линву, грали у футбол, волейбол, баскетбол та теніс. Цікавим та насиченим було літнє дозвілля.

Море позитивних вражень залишило по собі театралізоване дійство «Весілля», у якому студенти показали, що вони бережуть традиції  та звичаї свого краю. Завершилися усі заходи традиційною ватрою.

Дехто зі студентів тут вдруге і навіть в третій раз, оскільки турбота, якою охоплені всі сфери побуту та дозвілля, перевершують іноді навіть відомі і знані відпочинкові місцини. Смачне повноцінне харчування, зручні  будиночки, оснащені побутовою технікою, басейн, катамарани, віслюки та коні викликають бажання їхати туди знову та знову. Все продумано до найменших дрібниць, – усе як вдома. І за це все дяка Любомирові Степановичу, бо він як диригент великого оркестру студентів і працівників Чортківського державного медичного коледжу, – все продумав, про все потурбувався, про всіх подбав.

Друга таборова зміна передає естафету іншій команді і бажає тих самих відчуттів і незабутніх вражень.