Барви сонячного літа у «Зорепаді»

Молодість – це найкраща пора життя. У цей час перед людиною відкриваються нові життєві обрії, нові грані буття. І кожен намагається зазирнути туди, де не був раніше, спробувати свої сили у тому, чого до цього часу не робив. Студентам Чортківського державного медичного коледжу, у цьому плані надзвичайно пощастило, адже вони щоліта мають можливість оздоровитися і відпочити на базі коледжу у таборі «Зорепад», що знаходиться у мальовничому селі Більче-Золоте. І саме молодіжний табір дає їм чудову можливість знайти для себе багато цікавого і корисного, познайомитися з новими друзями,  активно і весело провести канікули.

Гостинний Борщівський край просто заворожив своєю красою. А природа, в яку занурений «Зорепад», просто захопила дух, адже вона не десь далеко по телебаченню, у журналах про мандрівки чи у захоплених розповідях друзів, а зовсім поруч – за 50 кілометрів від Чорткова. Табір знаходиться на березі річки Серет, поблизу лісу, а це – чисте повітря, насичене ароматами літнього різнотрав’я, гірські вершини, вкриті лісом, і, звичайно, погода, яка радує літнім дощем і веселить теплим сонечком.  

Під вмілим керівництвом дбайливого господаря і мудрого керівника Любомира Степановича Білика спортивно-оздоровча база «Зорепад» перетворилася у справжній райський куточок на землі. Зорепад позитивних емоцій, бадьорого настрою і незабутніх вражень чекав кожного, хто відпочивав цього року у таборі. Як і у попередні роки, відпочити на базі мали можливість три заїзди студентів. Всього у таборі оздоровилося 213 студентів, з них 6 студентів, з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та 8 студентів, батьки яких учасники бойових дій.

Кожен день,  проведений у «Зорепаді», був насиченим і яскравим.

          Швидко промайнули дні, проведені у таборі. Наступного року вони обов’язково повернуться сюди. Адже тут відпочили тілом і душею, знайшли нових друзів, наповнилися силою і упевненістю. А приємні спогади додадуть їм  наснаги для навчання та праці на цілий рік.