TernopilSimOlymp–2019

З 03 по 05 жовтня команда студентів Чортківського державного медичного коледжу взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді з міжнародною участю із симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2019» (екстрена та невідкладна медична допомога) серед студентів вищих закладів освіти МОЗ України та Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання надання домедичної допомоги в Україні», що відбулись на базі НОК “Червона калина” Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського .

Під час Олімпіади команда коледжу в складі студентів 4-го курсу спеціалізації «Лікувальна справа» Ільчишина Назарія , Кирунчика Олега та студентки спеціалізації “Сестринська справа” Ілони Федик продемонструвала високий рівень знань, умінь та практичних навичок роботи в команді, за що удостоїлася Диплому кращої команди серед медичних коледжів. Готували команду викладачі клінічних дисциплін коледжу, а практичний супровід на олімпіаді здійснювали викладачі Орленко А.Л. та Садова Н.І.

Окрім цього, наші студенти стали активними учасниками майстер-класів: “Огляд нетравмованого пацієнта”, “Огляд травмованого пацієнта”, “Базові реанімаційні заходи”, “Контроль масивної зовнішньої кровотечі”, “Протекція дихальних шляхів”.

Своїй відзнаці команда завдячує керівнику навчального закладу канд. мед. наук. Л.С. Білику, який створив достойні, європейські умови для навчання та практичної підготовки студентів коледжу.