Інформативно-просвітницьку годину на тему: «Шляхами козацьких звитяг. Свята Покрова»

16 жовтня 2019 р. у Чортківському державному медичному коледжі з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці,  дня українського козацтва, дня створення УПА та дня Захисника України було проведено інформативно-просвітницьку годину на тему: «Шляхами козацьких  звитяг. Свята Покрова», яку підготували студенти  першого курсу спец. «Фармація» (куратори: Гордієнко О.І., Безпалько Н.А., Івануць В.З.)
Студенти ознайомилися з особливістю свята Покрови Пресвятої Богородиці, збагатили свої знання про козацькі звитяги,  про героїчні подвиги повстанців УПА проти окупантів, про місце та роль ОУН-УПА у визвольних змаганнях. Згадали героїв небесної сотні і героїв АТО.  Вшанували пам’ять загиблих героїв, зокрема наших земляків: Р.Ілляшенка, Р.Рущака, Д.Громового, Р.Коцюка, І.Сторчака, І.Штуника, В.Богоносюка.

Мета проведення заходу була спрямована на ознайомлення студентів з особливістю свята Покрови Пресвятої Богородиці;  прилучитися до цінностей народного життя, традицій рідного краю;  сприяти примноженню родинних і національних традицій. Допомогти відчути зв’язок поколінь та індивідуальний вклад кожного студента в створенні майбутнього нашої держави; виховання  поваги до захисників української землі, формування почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.