Місто, що надихає – це Львів!

19 жовтня студенти та викладачі спеціалізації «Фармація» Чортківського державного медичного коледжу активно і корисно провели суботній день у найкрасивішому і найзагадковішому місті Європи – у Львові. Основним нашим завданням було пізнати його, як колиску фармацевтики. Це нам вдалося, відвідавши інтерактивний музей «Таємна аптека», аптеку-музей «Під чорним орлом» та музей-ресторацію «Гасова лямпа». Цікавим є те, що винахід лямпи здійснили якраз львівські аптекарі Ян Зег та Ігнацій Лукасевич, а страви та напої тут подаються виключно у хімічному та фармацевтичному посуді.

Під час пішої прогулянки по мальовничих вулицях міста студенти побачили величні споруди середньовічного Львова, Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Зупинились на короткі фото паузи біля пам’ятників Тарасу Шевченку, Адаму Міцкевичу та Данилу Галицькому, відвідали відомі львівські майстерні карамелі, шоколаду і кави. Піднявшись на Ратушу, ми мали змогу з висоти пташиного польоту оглянути панораму старовинного міста Лева та побачити перший годинник.     

З цієї подорожі ми привезли безліч позитивних емоцій, гарний настрій, численні фотографії і, звичайно, натхнення до вивчення обраного фаху.