STOP БУЛІНГ

Сьогодні серед студентської молоді загострилася проблема насильства, здійснюваного самими студентами відносно один одного. Насильство в освітньому середовищі має різний характер і природу. Воно може проявлятися як у формі одноразових, так і в вигляді систематичних дій. Але ці дії завжди завдають шкоди психічному та фізичному здоров’ю всіх учасників процесу.
11 грудня 2019 року в коледжі проходила акція «STOP БУЛІНГ» з метою попередження насильства в студентському середовищі.
Студентів проінформували про явище булінгу в освітніх закладах, його ознаки, можливих учасників та місця найчастіших його проявів. З’ясували різницю між булінгом і конфліктом, прослідкували етапи булінгу, визначили відповідальність за вчинення дій насильницького характеру.
Студенти одержали інформаційні листівки про проблему булінгу, пам’ятки про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки.
З метою ефективної протидії насильству серед студентства здійснено загальноколеджний моніторинг проблеми булінгу, розроблено методичні рекомендації для викладачів та кураторів «Стоп булінг: як зрозуміти, що студента ображають».