Лабіринти мови


Міжнародний день рідної мови в Чортківському державному медичному коледжі розпочався з квесту для усіх студентів, які із задоволенням розгадували шаради, головоломки, загадки. Коледж на цілий день перетворився на цікавий мовний лабіринт. Почерпнувши чимало нового й цікавого, учасники квесту мали змогу повторити вивчене на заняттях української мови. А найголовніше те, що лексичний запас підлітків неабияк поповнився. По коледжному радіо охочі декламували улюблені вірші про мову, про важливість слова у нашому житті.
А вже у понеділок, 24 лютого, відбулися квест- змагання під символічною назвою “Лабіринти мови” між командами різних спеціалізацій. Робота збірних і координаторів, які стежили за порядком і вели пряму трансляцію з кожної станції, була злагоджена й продуктивна.
Студенти вкотре довели, що володіють рідною мовою, шанують народну мудрість, уміють влучно висловлюватися, креативно підходити до розв’язання завдань з мови. Організатори заходу, викладачі словесності Кнобель О.Т. і Безпалько Н.А., приготували для всіх учасників змагань солодкі призи, а переможці, збірна спеціалізації “Фармація”, були нагороджена пам’ятним подарунком.