Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальності «Фармація» заочної форми навчання

28 лютого 2020р. дипломи Чортківського державного медичного коледжу отримали пів сотні випускників спеціальності «Фармація» заочної форми навчання.
У переважній більшості випускники, що отримали цього дня з рук директора коледжу Заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук Л.С.Білика жаданий диплом, — це люди, що зуміли продуктивно поєднати навчання, роботу та родину. Для більшості нинішніх випускників це уже не перший диплом, а тому вибір Чортківського медичного в якості нової освіти – це свідомий вибір здобуття нових знань для успішної кар’єри.

Зі щирими словами вдячності до  директора навчального закладу, педагогів коледжу звернулися випускниці Христина Гаврилюк та Мар’яна Ходак, які висловили сподівання, що кожен випускник з повагою й гідністю нестиме через професійне життя звання випускника Чортківського державного медичного коледжу. Від батьків випускників слово мовив п.Роман Гаврилюк, він подякував керівництву та педагогам коледжу за високий рвівень здобутих випускниками знань, умінь та новичок.