Працюємо в нових умовах!

    Пандемія коронавірусу спричинила вимушений період карантину. Затихли спустошені авдиторії улюбленої alma mater студентівмедиків. Та це аж ніяк не вплинуло на освітній процес. Нові умови праці, звісно ж, спонукають до пошуків альтернативних методів. Колектив коледжу гідно прийняв виклики дистанційного навчання, оскільки у нас вже давно функціонує система Moodle, де розміщено матеріали навчальноконтролюючого характеру. Для студентів тут справжня скарбниця тематичних лекцій, відеопрезентацій, різноманітних тестових завдань. Викладачі мають доступ до всіх статистичних даних, що допомагає здійснювати контроль і оцінювання.

    В організації зворотнього зв’язку допомагають сервіси Zoom, Viber. Це дає можливість онлайн аудіо та відеозв’язку. Кожне таке заняття – це своєрідний тандем студента й викладача. Тісна співпраця стимулює обидві сторони: одну–до бажання опановувати знання, іншу – якомога ефективніше допомогти, підтримати, іноді зняти напругу, вселити надію.

   До слова, відеоконференції  Zoom є доброю платформою для проведення адмін та  методрад, педрад, а також надійним способом ідентифікації студентів для проведення заліково-екзаменаційної сесії, захисту практик.

   Дистанційне навчання в умовах карантину – це досвід для усіх, хто так чи інакше пов’язаний з навчальним процесом. Щоразу з’являється щось нове, безперечно, спрямоване на підвищення ефективності та якості знань. Але для нас, викладачів, є ще одне, дуже важливе – наші студенти, яких нам так бракує. А тому робимо все для того, щоби під час дистанційного навчання вони абсолютно не відчували дистанції.

    Сподіваємося, що зовсім скоро ми знову зустрінемося в авдиторіях. А поки що залишаємося вдома і наполегливо працюємо.