Не всі дороги ведуть до Риму

Напередодні дня Св. Миколая на території студентського містечка Чортківського медичного фахового коледжу, що по вулиці Млинарській, завершилось будівництво сучасної якісної дороги з пішохідними зонами для комфортного та безпечного пересування студентів – мешканців гуртожитків та містян.

Завдяки плідній роботі директора коледжу Білика Любомира Степановича, вдалось втілити в життя складні але такі необхідні для коледжної родини проекти. Любомир Степанович особисто контролював та приймав кожен етап виконаних робіт з облаштування сучасної інфраструктури, адже усе у нас має бути найкращим. Наполегливу роботу керівника закладу радо підтримали працівники коледжу та активно долучались до спорудження якісної дороги. Для швидкого та якісного виконання робіт працівниками дорожньої служби, директор зорганізував їм можливість проживання в студентському гуртожитку та повноцінне щоденне харчування. Результатом спільних старань та наполегливої роботи Любомира Степановича, підрядної організації, працівників коледжу є завершення робіт від студентського гуртожитку і аж до центральної дороги.

Ця дорога , ще одна складова грандіозниого проекту, як доповнення до мультифункціонального спортивного майданчика. Між нею та спортивним майданчиком встановлено спеціальну огорожу. З протилежного боку змонтовано сучасні роздягальні зі всіма умовами . Для водовідведення по всій території облаштовано складну дринажну систему. Довершує цей комплекс потужне електроосітлення площадки.

Постійне прагнення директора створювати якісні умови як для студентів так і для викладачів надихає та мотивує завжди ставити перед собою цілі та обов’язково досягати їх.