Тиждень стоматології у коледжі

З 8 по 12 лютого 2021 року в Чортківському медичному фаховому коледжі проходив Тиждень спеціалізації “Стоматологія ортопедична”. Протягом 5 днів викладачі та студенти організовували заходи навчального характеру, презентували виставку “Цікаві факти про стоматологію”, транслювали тематичні відеоролики” Здорові зуби- здоров’ю любі”, ” Сучасна ортопедична стоматологія” та ін. Студенти випускного курсу взяли участь у конкурсі фахової майстерності, продемонструвавши високий рівень практичних навичок з фахової дисципліни – знімного протезування.

За підсумками змагань  перемогу отримали : Гнилиця Андрій, Мандзій Назар та Кричковський Назар.

11 лютого було проведено брейн -ринг «Що? Для чого? Коли? в стоматології» серед студентів ІІ – ІІІ курсів. Захід  відбувся з дотриманням усіх протиепідемічних вимог у дружній та веселій атмосфері. Викладачі та студенти коледжу мали змогу долучатися до дійства дистанційно в платформі Zoom.

Приємно відзначити, що учасники обох команд проявили високі знання, активність, спритність і майстерність під час усіх конкурсів. У змаганнях брали участь дві команди: «Посмішка Аполлонії» (II курс) та «Оклюзія» (III курс).

Перемогу здобула команда «Оклюзія» у складі : Смикалюк Василь – капітан команди, Кричковський Назар, Ротко Олександр, Шупенюк Наталія, Возна Вікторія.

Усі учасники брейн – рингу отримали пам’ятні  подарунки.

Так тримати!