Снігова толока

Коли говорять про толоку, то зазвичай вважають, що її організовують напередодні Великодніх свят, а мудрий господар мусить і взимку дбати про благоустрій. Сніг, це дуже добре, але коли його забагато на дорогах і тротуарах, то така обставина завдає людям клопоту, а часом і біди.     Комунальні служби Чорткова зосереджені на міських “магістралях”, а бічні вулиці, тим паче тротуари, це справах наша з вами.

 Тому, щоб не було затоптів і травмонебезпечної слизоти під ногами перехожих, у Чортківському медичному фаховому коледжі систематично роблять снігову толоку. Та не просто, щоб повідкидати сніг на клумби-газони-грядки, а позбутися зайвого шляхом вивезення.

Сніг став важким, тому виходять на вулицю всі чоловіки: і господарська служба, і викладачі, і заступники із завідувачами. Прибирають сніг з подвір’я та з вулиці, а вивозять своїми вантажівками. Таким чином проведено профілактику травматизму для пішоходів, отримано потужну оксигенотерапію і окультурено навколишню територію, до чого спонукаємо інші колективи, бо снігу є ще досить. Долучайтесь, щоб наше місто було кращим.