Готуй сани влітку…

 Цьогорічна зима на завершення свого владарювання добряче порадувала лижників, насипавши вдосталь такого тепер уже рідкісного снігу. І цим одразу ж вирішили скористатися у медичному коледжі – виконати програму з лижної підготовки на заняттях з фізичного виховання.

І щойно це стало можливим,  студенти різних курсів, що навчаються офлайн,  стали на лижі. Стільки позитивних емоцій одразу: гарна погода, зручні лижі, веселий настрій, бо не обійшлось без  кумедних ситуацій, адже  для багатьох студентів коледжу це був перший досвід катання на лижах.

Усе це було можливим, тому що до такої події у коледжі готуються заздалегідь – як кажуть: готуй сани літом, а воза зимою. Цього дотримується директор коледжу Л.С.Білик.  Ще  декілька років тому, коли більшість уже перестали цікавитися лижами через малосніжні зими, Любомир Степанович  закупив партію добротних лиж. До лиж було придбано усі необхідні комплектуючі та  засоби догляду і виділено приміщення під лижну базу.

Усе було готово заздалегідь, а тому з першого сніжного дня  й розпочалась лижня.  Але, є старт і є  фініш.  Зима завершується, а лижі готуються до нового сезону, бо, як кажуть: любиш кататись, люби і санки возити (у нашому випадку лижі)…