Традиції живуть і примножуються!

       27 квітня 2021 року, напередодні Великодніх свят, в читальній залі гуртожитку Чортківського медичного фахового коледжу відбувся цікавий  майстер-клас з писанкарства. Цікавий тим, що пандемія коронавірусу цьогоріч внесла корективи у звичний уклад усіх українців та нашого коледжу зокрема,  переважна більшість студентів  зараз вимушено перебувають на дистанційному навчанні. Однак традиції не перериваються, а примножуються та вдосконалюються. Свідченням цього став майстер-клас у гуртожитку. Вихователі гуртожитку  організували зі студентами спеціалізації «Стоматологія ортопедична» (навчаються очно) власний  майстер –клас «Українська писанка», у якому взяли  участь  Лисий Вадим, Савчук Юрій, Буняк Роман, Безгура Денис, Доронюк Роксолана, Зінькевич Ольга, Бабій Тетяна, Бачинська Надія, Лесів Лілія, Гніздовська Діана та  студент спец «Лікувальна справа» Грушецький Дем’ян. Для цього студенти використали власний досвід роботи з електричним паяльником та воском, якого вони набули на практичних заняттях зі спеціальності.  В якийсь момент учасники відчули, що писанку пишуть не руки, а душа! Писанка – це не просто розвага, це – творчість.

        А починалось все з великого бажання  директора коледжу Любомира Степановича Білика запровадити традицію писанкарства, яка б мала продовження. Для цього у минулі ліпші часи ми запрошували відомих майстрів Ірину Харатіну (м. Камянець-Подільський), Ігоря Боднара (м. Івано-Франківськ), Ірину Вербіцьку (м.Чортків), Анастасію Лугову (іконописець-богослов, сестра Згромадження Сестер Пресвятої Родини),  сестер-монахинь зі Львова та Камянця-Подільського.

       Було приємно спостерігати за кропіткою працею студентів, результатом якої стали власноруч створені писанки, якими студенти привітали з прийдешніми святами директора коледжу, викладачів-наставників.

Отже, Любомире Степановичу, традиція таки живе!!!
А вдосконаленню немає меж!
Пропонуємо фотозвіт  із майстер-класу.