Нагородження переможців літературного конкурсу

25 травня студенти 1 курсу спец. «Лікувальна справа» Ярина Дрозд та Аліна Гнатюк і викладачі словесності Людмила Юрчак та Галина Гуменюк взяли участь у заході, присвяченому 150-річчю від дня народження відомого українського етнографа, фольклориста та мовознавця Володимира Гнатюка.

Урочистості відбувалися в Тернопільському національному педагогічному університеті. Із вітальним словом до учасників дійства звернулися ректор університету Богдан Буяк та начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома, які нагородили студентів коледжу дипломами І ступеня літературного конкурсу «Дослідник фольклорних скарбів України» в категорії «Студенти закладів фахової передвищої освіти» та грамотами за активну  громадянську позицію, оригінальність мислення, популяризацію творчості Володимира Гнатюка. Після нагородження було проведено екскурсію для учасників дійства, а викладачі взяли участь у семінарі-тренінгу «Роль Володимира Гнатюка у формуванні української науково-культурної парадигми».

Пишаємося, що серед студентів нашого коледжу, майбутніх медиків, є такі творчі і талановиті особистості. Це закономірно, бо керівник навчального закладу Любомир Степанович Білик завжди підтримує обдаровану молодь, створює належні умови для розквіту талантів у коледжі.