Привіт, «Зорепаде»!

           Світ переживає важкі часи. І нам теж нелегко. Але, якщо хочеш жити, то живи: повноцінно, цікаво… і, головне, з розумом. Ось уже два тижні триває  в коледжі  навчання у звичних умовах.  Разом із знаннями спеціальними є ще заняття з фізичного виховання, захисту України  і , якщо їх об’єднати,  то вийде зустріч у  «Зорепаді»!

         Це, щоб  надолужити втрачені через карантинні обмеження можливості, директор коледжу Любомир Степанович ініціював заняття з фізичного виховання з теми «Туризм» та дисципліни «Захист України» в частині «Польові заняття» проводити на спортивно-оздоровчій базі «Зорепад».

           Щодня, почергово,  групи студентів коледжним автобусом вирушають до Більча Золотого. Там  вони під керівництвом викладачів та кураторів груп опановують базові навички  орієнтування на місцевості, вміння ходити по азимуту, користуватися компасом, картою; навчаються техніки переправи через річку, відпрацьовуючи при цьому способи надання першої медичної допомоги. Батьки студентів можуть не хвилюватися – усе оснащення супер надійне!

       Дуже цікаво у “польових умовах” проходять заняття з військової підготовки: студенти опановують навички стрільби з пневматичної гвинтівки, способи транспортування «пораненого»…

          Отже, програма дня насичена і цікава! Студенти задоволені та щасливі!

          Подаємо фотозвіт першого таборового дня і дякуємо Любомирові Степановичу за «зорепадну» ідею!