Вчимось та працюємо для людей!

Три  роки навчання для студентів зуботехнічного відділення збігли наче три дні. Незабаром вони стануть дипломованими зубними техніками. Але не лише диплом свідчить про здобутий фах, а, найперше, набуті знання, особливо практичні.

Цього року, зважаючи на карантинні обмеження, студенти відпрацьовували переддипломну практику на своїх студентських робочих місцях з дуже незвичним завданням: виконувати роботу для конкретної людини. А для кого? З цією метою директор коледжу Любомир Степанович Білик звернувся з пропозицією до керівництва дислокованих у місті військових частин, громадської організації воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО, тих, кому напевне потрібні ортопедичні послуги. Таких виявилося 24 особи, з них 17 учасників АТО. Людей оглянули викладачі-стоматологи за присутності студентів, визначили обсяг робіт, склали кошторис і приступили до виготовлення знімних та незнімних протезів.

Хоча для пацієнтів все було безкоштовно. Таким вчинком Любомир Степанович вирішив зробити випускникам вишкіл і професійний, і виховний, бо навчити легше, а вживити в серця милосердя набагато важче. Виконати професійно конкретне замовлення (бо з допомогою і під наглядом професіоналів-наставників) і побачити красиву усмішку та щире “дякую” – це той перший “заробіток”, який отримали за свої вміння нинішні випускники спеціалізації “Стоматологія ортопедична”. Це та лепта, яка Богу миліша за всі скарби світу. Це та справа, якою живе щомиті керівник, директор, наставник, доброчинець, християнин Любомир Білик.