В добру путь, випускники!

25 червня цього року у Чортківському медичному фаховому коледжі відбулась урочиста подія з нагоди завершення навчання і вручення дипломів випускникам коледжу спеціалізацій “Лікувальна справа”, “Сестринська справа”, “Фармація” та «Стоматологія ортопедична”.

Розпочалась імпреза з того, що шикованою колоною під штандартами Держави і коледжу, очолювані своїм керівником Біликом Любомиром Степановичем, випускники, їхні батьки та родичі, викладачі і всі працівники коледжу вирушили через святково вибрану площу міста до “свята святих” Чорткова – Катедрального Собору Верх. Ann. Петра і Павла. У Божому храмі їх всіх гостинно прийняв правлячий Єпископ Бучацької єпаархії УГКЦ Преосвященний Владика Дмитро Григорак.

Далі свято продовжилось на площі Героїв Євромайдану, де різнобарв’я трьохсот   дев’яти  вишитих українських строїв, а саме стільки було випускників, не залишило байдужими нікого. Свято було родинним, урочистим, неперевершеним у співах, які линули не з уст, а з серця і багате гостями. До вручення дипломів “із відзнакою” Любомир Степанович запросив голову Тернопільської обласної ради Михайла Иосифовича Головка. Вітали випускників голова Чортківської районної ради п.Марія Чупрій, заступник голови РДА п. Степан Новінчукт та голова міста п. Володимир Шматько, слова якого завжди є щирими і дуже влучними.

З поміж багатьох хвилюючих епізодів було вітання Любомира Степановича, адресоване чотирьом випускницям, на долю яких випало гірке сирітство. Тому лагідне батьківське слово Любомира Степановича та значна фінансова поміч для них були особливо зворушливими. З боку гостей також були приємні сюрпризи: випускник коледжу, а нині доцент кафедри хірургії Тернопільського Національного медичного університету ім. І.Горбачевського, а також відомий в краї меломан п. Юрій Фотуйма, дарував музичне вітання. Він виконав особливу для Коледжу “Родину”. Звершилось свято прощальним вальсом. А відтак кожне відділення на своїй локації (як цього вимагає протиепідемічна безпека) отримали останні напутні слова кураторів і завідувачів відділень.

Так відбулась ще одна подія з життя Чотківського медичного фахового коледжу.