Гербарій! Стильно, сучасно, повчально!

Чи можна поєднати фармацевтичні знання і цікаве хобі? На це запитання спробували дати відповідь студенти третього курсу спеціалізації «Фармація».

23 вересня  під керівництвом викладачів фармацевтичних дисциплін Ірини Фаїзової та Олега Михайлюка вони підготували навчально-науковий проєкт «Гербарій! Стильно, сучасно, повчально!»

У першій частині заходу майбутні фармацевти  поетапно продемонстрували як виготовити науковий гербарій з використанням гербарної сітки.  Розказали про основні правила збирання , підготовки та сушіння лікарських рослин для гербарію. Одержані  знання першокурсникам знадобляться при проходженні фармакогностичної практики .

 Знання з сушіння квітів та листків можна використати і  для захоплюючого хобі. Адже красу рослин можна зберегти під шаром  епоксидної смоли.  

Троянди в сережках, орхідеї у підвісках та осінні листочки у брошках – такі оригінальні прикраси  виготовили власними руками студенти третьокурсники. Під час зустрічі вони показали як виготовити вироби та поділилися лайфхаками для того, щоб прикраса тішила свого власника.