Всесвітній день серця

Цей день відзначають за ініціативою Всесвітньої федерації серця та підтримкою Всесвітньої організації охорони здоров’я з 2000 року.

 Щорічно понад пів мільйона українців помирають від хвороб, спричинених артеріальною гіпертензією. Сьогодні це захворювання діагностують у 33% дорослого населення. Тобто, фактично кожна третя доросла людина має підвищений артеріальний тиск.

  За сприяння директора Любомира  Степановича Білика, на центральному майдані міста студенти колледжу разом із викладачами внутрішньої медицини провели благодійну профілактичну акцію з вимірювання артеріального тиску  та концентрації кисню крoві серед населення, розповіли про можливі причини розвитку серцево-судинних захворювань, профілактику респіраторних вірусних захворювань.

  За сьогоднішній день студентами було обстежено близько двох сотень осіб, це люди різних професій, різного соціального стану, жителі як міста Чорткова, так і навколишніх сіл. Завдяки таким акціям, громадяни можуть знати причину своїх нездужань, поганого самопочуття, це дасть їм змогу замислитися щодо візиту до лікаря та нормалізувати стан свого здоров’я.

   Що стосується учасників акції, то вони відчули, як люди потребують уваги. Cтуденти отримали позитивні емоції і ще раз переконалися у правильному виборі своєї майбутньої професії медика.