Майстер – клас з одягання захисного костюма при роботі з хворими на Covid-19

       В усьому світі і в Україні  щодня зростає кількість людей, які захворіли на Covid-19 та померли внаслідок цього. Штам “Дельта”, який сьогодні є одним із найбільш розповсюджених штамів вірусу SARS-CoV2, щоразу частіше уражає не тільки людей похилого віку, але й молоде покоління. Надаючи допомогу хворим, медпрацівники безпосередньо контактують з інфікованими і піддаються не просто зараженню, а й отриманню вірусу у великих дозах. У боротьбі з Covid-19 медперсонал у всьому світі платить дуже високу ціну, тому випускникам нашого коледжу важливо бути готовими до роботи з даною категорією пацієнтів. Надаючи допомогу хворим, необхідно пам’ятати і про власну безпеку. Однією зі складових безпечних умов праці є використання працівниками засобів індивідуального захисту.
06.10.2021 зі студентами ЧМФК  був проведений майстер-клас з одягання захисного костюма при роботі з хворими на коронавірусну хворобу SARS-CoV2. Провів його викладач інфектології Фундитус П.Б. У майстер-класі  взяли участь студенти третіх курсів спеціалізацій «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа». Викладач спочатку  продемонстрував те, з чого, власне, складається захисний костюм, а потім під  контролем Павла Богдановича студенти поетапно відтворили алгоритм одягання всіх елементів костюму та його знімання,  продемонстрували методику проведення дезінфекції елементів захисного одягу.
Метою цього майстер-класу було показати, яким чином можна попередити зараження персоналу, котрий працює з хворими та матеріалами, які можуть містити збудників особливо небезпечних інфекцій у лабораторіях, госпіталях, а також у польових умовах.