10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня – відзначають в Україні День психічного здоров’я. Його проводять для того, щоб привернути увагу суспільства до психічного здоров’я людей.
        Пандемія COVID-19 ще раз нагадала нам, що психічне здоров’я таке ж важливе, як і фізичне. Карантин та нові умови соціального дистанціювання стали для всіх  непростим випробуванням. Ізоляція, невизначеність і втрата звичного способу життя – нова реальність, до якої доводиться адаптовуватися.
       На щастя, у кожного з нас є можливість  зберегти своє психічне здоров’я і допомагати близьким, які потребують додаткової турботи та підтримки.
       З нагоди  Дня психічного здоров’я  викладачі неврології та психіатрії разом зі студентами коледжу провели: радіоповідомлення, відеотрансляцію методів психотерапії, відеоролики роботи студентів із дітьми з особливими потребами, психологічний тест “Залиш свій слід…” та виставку на тему: “Емоції”.
       Проведені заходи засвідчують важливість профілактики психічних й емоційних розладів, лікування та турботу про людей з подібними розладами, пропаганду психічного здоров’я.