Вітаємо з перемогою !

З 24 по 31 жовтня у Вільнюсі (Литва) проходив ХХХ Чемпіонат Європи з армрестлінгу та ХХІІІ – з пара-армрестлінгу, в якому брали участь представники 22 країн. За збірну команду України виступили 120 спортсменів (молодь, дорослі, ветерани та пара-спортсмени). Серед них студент ІІІ курсу коледжу спеціалізації «Лікувальна справа» Святослав Габрилей.
       У перший день змагань юнак  виборов «золото» з-поміж юніорів до 18 років у ваговій категорії до 65 кг. Спортсмени змагалися на ліву руку. У мірянні сил на праву руку Святослав  посів  2 місце.
       Українські спортсмени показали видовищну боротьбу та цікаві поєдинки у всіх категоріях. У командномі заліку збірна України здобула перше загальне командне місце та стала найкращою серед країн Європи. Серед золотих нагород  нашої збірної   і медаль Святослава Габрилея.
Особистий успіх Святослава – закономірний результат налагодженої системи роботи з обдарованими студентами в коледжі. Керівник навчального закладу Любомир Степанович Білик створив максимально комфортні умови для повноцінних та регулярних тренувань юних спортсменів. У їхньому розпорядженні добротно оснащені три спортивні зали , відкрита спортивна арена біля студентського гуртожитку та досвідчені викладачі-тренери із провідних видів спорту.
       Пишаємося успіхами нашого студента. Бажаємо   невичерпної енергії, натхнення й наснаги в підкоренні подальших  спортивних висот!