Онлайн – тренінг «Техніка проведення швидкого тесту на коронавірус»

Коронавірус мутує, спричиняючи нові хвилі захворювань у різних країнах. Щоб захистити себе та близьких, уповільнити темпи поширення COVID-19, маємо уважніше ставитися до свого здоров’я. А в разі появи типових симптомів — якомога швидше пройти обстеження.
Тест на антиген дозволяє швидко і якісно виявити антиген SARS-CoV-2 у зразках мазка з носа або носоглотки (залежно від типу тесту) та встановити початковий діагноз COVID-19.
Великою перевагою антиген-тестів є час їх проведення, який набагато коротший (приблизно 10-30 хвилин), ніж класичний тест RT-PCR (як правило, 24 години), рекомендований ВООЗ. Антигенний тест на зараження ГРВІ-CoV-2  дозволяє швидко ідентифікувати заражених людей за короткий час.
11.11.2021 студенти та викладачі ЧМФК відвідали онлайн-тренінг «Техніка проведення швидкого тесту на коронавірус».   Провів майстер-клас викладач інфектології Фундитус П.Б. У ньому взяли участь  студенти різних спеціалізацій. Викладач продемонстрував необхідне обладнання, одягнув відповідний захисний одяг та провів маніпуляцію з студентами-гуртківцями та онлайн-учасниками конференції.
Проведений майстер-клас довів, що  використання швидких тестів в умовах епідемії дозволяє швидко виявляти переважну більшість інфікованих людей, своєчасно вживати профілактичних заходів і відслідковувати епідемічні процеси.