Vivant, студенти!

Кажуть, що студентські роки – найкращі в житті. І це правда. Нові знайомства, друзі, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, лекції, сесії, згуртоване активне дозвілля, смішні історії, незабутні викладачі, перше кохання– все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє буденно-святкове студентське життя.
            17-го листопада, разом із студентством усього світу  велика родина Чортківського медичного фахового коледжу відзначила Міжнародний день студента – свято, що зближує та об’єднує молодь, символізує юність, красу, романтику.
             Цьогоріч святкування відбувалось  у ритмі караоке. Пісенна феєрія проходила у три тури. У першому студенти співали фрагмент знаної  пісні «Червона рута». Півфіналістами стали: Ірина Крут (342 гр.) спец. “Фармація ”,  Марія Стельмах (312 гр.)   спец. “Лікувальна справа”, Софія Григораш  та Наталія Оробчук  (251гр.) спец. “Акушерська справа”.
У фіналі караоке за головний приз конкурсу змагалися Софія Григораш та Наталія Оробчук. Упевненості фіналісткам додавала гаряча підтримка вболівальників. Атмосфера була настільки піднесеною та радісною, що всі глядачі  відбивали ритми запальних танців.
Перемогу у фіналі здобула Наталія Оробчук, якій і дістався головний приз конкурсу – фірмові бездротові навушники!
Переможці кожного туру також отримали цінні призи від студентського профкому. Щиро вітаємо переможців та усіх студентів зі святом! Насолоджуйтесь студентськими роками та будьте достойними представниками своєї Альма-Матер