Як волонтерять у Чортківському медичному фаховому коледжі з початком повномасштабної війни

    У Чортківському медичному фаховому коледжі з перших днів повномасштабного вторгнення ворога в Україну започаткували курси з надання домедичної допомоги та підготували кімнати в гуртожитку, де, як рідних, приймають людей з різних куточків нашої держави. Для вимушених переселенців створено чудові умови, працівники коледжу зорганізувалися й принесли все необхідне.
      З дітками викладачі грають у розвивальні ігри, співають, танцюють, на спортивному майданчику заняття проводять викладачі фізичного виховання. У гуртожитку є комп’ютерний клас із доступом до Інтернету, тому дітки старшого віку можуть долучатися до дистанційного навчання.
      Жителям гуртожитку фахівці коледжу надають консультації з медичних питань. У закладі є велике бомбосховище, де розмістили понад 100 крісел, облаштували лежачі місця, підключили телевізор і навіть встановили дитячий біотуалет.
      «Жодного дня працівники закладу не залишалися осторонь проблем вимушених переселенців. Тут з радістю підкажуть і допоможуть! Дякуємо Любомиру Степановичу Білику та всім викладачам за те, що завдяки Вашим зусиллям українці можуть відчути себе в безпеці й любові на Тернопільщині!» — наголошує голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Матеріали статті взято з сайту: http://te-rada.org/list/?type=view&id=17537