Вчимось та працюємо для людей!

Три роки навчання для студентів зуботехнічного відділення збігли наче три дні, а разом із ними і переддипломна практика, яку цьогоріч  студенти-випускники відділення «Стоматологія ортопедична» проходили у стінах коледжу.
      Непомітно пролетів час напруженої праці, впродовж якого випускники вдосконалювали свої професійні навички зі знімного, незнімного, бюгельного протезування не лише в рамках навчальної програми, але і в «живій» роботі – виготовленні різних ортопедичних конструкцій для військовослужбовців, внутрішньо-переміщених осіб, мешканців благодійної організації «Дім милосердя» та працівників коледжу.
       Під керівництвом викладачів-наставників студенти активно залучались і до огляду, і до підбору конструкцій індивідуально для кожного з пацієнтів, і до настанов щодо звикання та догляду за протезами. У свою чергу пацієнти гідно і з вдячністю оцінили працю наших випускників, а найкращою нагородою майбутнім зубним технікам стали їх щирі посмішки.
       Проходження переддипломної практики було насичене приємними подіями та позитивними емоціями, то ж студенти вкотре переконались у правильному  виборі і навчального закладу, і майбутньої професії, а сприяння та ініціатива, підтримка і допомога директора коледжу, Заслуженого лікаря України, канд.мед.наук Любомира Степановича Білика дали справжній поштовх до самореалізації та самовдосконалення у сфері стоматології ортопедичної.
       Добрі справи не залишаються непоміченими. Вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. І у цей нелегкий для всіх нас час, наш директор –  Любомир Степанович, дає надію і впевненість, що разом ми подолаємо будь-які негаразди, адже МИ – НАЙКРАЩІ !!!