Добра багато не буває

                Багатим на події і змістовні зустрічі був останній тиждень липня для внутрішньо-переміщених осіб, які тимчасово перебувають у студентському гуртожитку Чортківського медичного фахового коледжу.
              Найперше завітали представники благодійного фонду “Рокада”, який є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців. Команда психологів, соціальні працівники та юрист надавали  всебічну допомогу тим, хто цього потребує.
              Відтак зі своїми проектами та допомогою були представники Української  фундації громадського здоров’я   “UNICEF”. В рамках проекту ними надається медична допомога внутрішньо – переміщеним особам. Зокрема, огляд лікарів, діагностика, направлення до фахівців. За потреби працівники мобільної  бригади  надають необхідні медикаменти. Також надаються консультації психолога.
               Наступними провідала наших мешканців мобільна бригада Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. До слова: вони приїжджають раз в два тижні, проводять не складні медичні огляди та надають лікарські консультації і за потреби – медикаменти.
               А сьогодні прибула місія Червоного Хреста із Румунії та Німеччини. Цього разу до Чорткова привезли індивідуальні пакунки з набором товарів першої необхідності, індивідуальні продуктові набори, предмети гігієни, солодощі, воду тощо.
               Доєднався до останної візитації голова Тернопільської обласної ради п.Михайло Головко. Він був приємно подивований злагодженій роботі, яку змогли організувати у Чортківському медичному фаховому коледжі спільно з міжнародними партнерами.
              Добра багато не буває, потрібно тільки встигнути його донести потребуючим.