З новим 2022-2023 навчальним роком!

Цьогоріч згідно з рекомендаціями МОН та за погодженням з Тернопільською обласною військовою адміністрацією  навчальний рік  у Чортківському медичному фаховому коледжі для студентів старших курсів розпочався швидше , ніж  завжди, а саме  – 15 серпня з начитки лекцій в режимі онлайн. Це продиктовано суворими реаліями війни.   Звідси і тема першої лекції: «Ми українці: честь і слава незламним».
      
Директор коледжу  Любомир Степанович Білик  доклав максимум зусиль для того, щоб новий навчальний рік розпочався у повній готовності.
       Дирекцією та колективом коледжу було проведено грандіозну роботу, щоб  студенти перших та  старших курсів змогли навчатися під час війни з дотриманням всіх  рекомендацій.
       Коледж готується до початку нового навчального року за очною (аудиторною) формою навчання. Адже для майбутніх медичних працівників для успішного опанування ними обраного фаху дуже важливо навчатися в стінах коледжу.

Навчальна база до освітнього процесу готова. Укриття облаштовані, але ми продовжуємо їх доукомплектовувати,  щоб студентам було максимально комфортно і безпечно.