Через терня до зірок, до знань і праці та до Перемоги

Ошатний Чортків під блакитним і мирним небом, пригрітий променями сонця, що збирається сховатися за вечірній обрій, дуже багато квіткового, випеченого ще літом, аромату, дзвінкого сміху, розмаїття вишиванок, тисячі радісних очей, у яких, як в чистих озерцях, відбивається уся ця навколишня краса українського альфреско …, дуже красиві і причепурені студенти, гордовиті за них родичі, професори в мантіях, високодостойні гості, духовенство краю, шановані ветерани, звуки фанфар… Так починалося ще кілька років тому свято Першовересня у Чортківському медичному фаховому коледжі.
            Сьогодні це все відбувається в іншому форматі. Проте свята ніхто не відміняв. Біля стін навчального корпусу вранці 1-го вересня цього року панував піднесений настрій і хвилювання. У коледжі до свята Першовересня, як і до організації освітнього процесу, підійшли виважено і мудро. Наразі до навчання приступили частина студентів старших курсів, у яких попереду завершальний етап – практичне засвоєння медичних наук, та студенти-новачки, яких цього року є понад триста осіб з 13 регіонів України в тому числі з Нової Каховки, Попасної, Ізюму, Маріуполя, Первомайська, Часів Яру, Мелітополя.
            Всіх учасників освітнього процесу привітав директор Коледжу Любомир Степанович Білик.
            У своєму коротенькому зверненні Любомир Степанович запропонував студентам формат дружніх відносин і озвучив три прохання: бути максимально уважними до настанов старших; почуватися як в родині, турбуючись про ближнього як про самого себе і наважитися присвятити себе науці, яку кожен обрав сам собі, щоб вийти з цих стін кимось значимим і потрібним світові.
           А те, що так скромно розпочався новий навчальний рік – не біда. Попереду ще будуть свята. І головне з них – Перемога!!!

Отож упевнено ідімо через терня до зірок, до знань і праці та до Перемоги.